PRZEGLĄDY OKRESOWE, SERWIS OLEJOWY

Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i wymogów producenta samochodu. Każdy przegląd ma na celu wymianę oleju, niezbędnych filtrów, płynów i materiałów eksploatacyjnych oraz kontrolę podzespołów mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy. 

WYMIANA UKŁADÓW ROZRZĄDU

Wymieniając rozrząd w Państwa samochodzie zastosujemy części najwyższej jakości zachowując atrakcyjną cenę. Doradzimy jakie czynności należy wykonać przy tej okazji aby ustrzec Państwa przed nieprzyjemnymi niespodziankami i w jaki sposób zapobiec nieprzewidzianym wydatkom.

 DIAGNOSTYKA SILNIKA I ELEKTRONIKI

Dysponujemy urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym umożliwiającym profesjonalne diagnozowanie błędy i wszelakie awarie. Nie bez znaczenia jest wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów.

DIAGNOSTYKA ZAWIESZENIA 

Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń, wymianę amortyzatorów oraz innych elementów odpowiadającą za komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdy. Posiadamy sprzed do pomiaru geometrii kół. Pomiar wykonywany w naszym serwisie gwarantuje dokładność i wyklucza błędy. 

 DIAGNOSTYKA ORAZ OBSŁUGA UKŁADU HAMULCOWEGO

Wykonujemy pełna obsługę układów hamulcowych od odpowietrzania układu hamulcowego, poprzez wymianę tarcz, klocków, szczęk, cylinderków, bębnów, płynu hamulcowego do diagnozowania i usuwania awarii układów ABS i ESP. 

 WYMIANA SPRZĘGIEŁ, NAPRAWA SKRZYŃ BIEGÓW

W przypadku awarii układu przeniesienia napędu, możemy Państwu zaoferować naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów, w zależności od indywidualnego przypadku. Zawsze w trudnych sytuacjach staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie  problemu, mając na uwadze koszty, jakość użytych materiałów i dalszą bezawaryjną eksploatacje pojazdu.

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Akcesoria do samochodu - zobacz na Ceneo.pl

Lokalicacja

Auto Serwis Wrocław 

 Skoda, VW, Audi, Seat

ul. Strzegomska 180 

54-432 Wrocław 

Kontakt

Auto Serwis Wrocław

Skoda, VW, Seat, Audi 

tel. 71 342 54 09, kom. 606 649 120 

mail: autoserwiswro@gmail.com