O nas – Auto Serwis Skoda Wrocław

Firma rozpoczęła działalność w 2004r. Przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie napraw wszystkich marek samochodów. Na bieżąco wdrażamy nowoczesne technologie, poszerzamy naszą wiedzę i zaopatrujemy się w najnowszy sprzęt do diagnozy i obsługi coraz to nowszych modeli samochodów Oferujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług.

Zapewniamy rzetelność i profesjonalizm. Wyjaśniamy i wspólnie ustalamy do dokładnie wymaga naprawy w Państwa samochodzie. Zawsze wspólnie z klientem ustalamy optymalny zakres usług i producentów części które mają być zamontowane w naprawianym samochodzie. Każdy samochód wymaga okresowej obsługi.

Jeśli chcemy w miarę bezproblemowo podróżować i zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia usterki w naszym samochodzie w najmniej spodziewanym momencie, musimy poddać pojazd okresowej kontroli i obsłudze. W naszym warsztacie Państwa samochód zostanie sprawdzony wg. specjalnych planów obsługowo-naprawczych stosowanych do konkretnego przebiegu waszego pojazdu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Akcesoria do samochodu - zobacz na Ceneo.pl

Lokalicacja

Auto Serwis Wrocław 

 Skoda, VW, Audi, Seat

ul. Strzegomska 180 

54-432 Wrocław 

Kontakt

Auto Serwis Wrocław

Skoda, VW, Seat, Audi 

tel. 71 342 54 09, kom. 606 649 120 

mail: autoserwiswro@gmail.com